loading
close
Dolar: TL
Euro: TL
Sterlin: TL
SON DAKİKALAR

Devlet Bahçeli Adıyaman'da depremzedelere seslendi: 'İkinci mührü vurma zamanı 28 Mayıs'tır. Mührü elinize alın koşa koşa alayınız sandığa gidin'

Devlet Bahçeli Adıyaman'da depremzedelere seslendi: 'İkinci mührü vurma zamanı 28 Mayıs'tır. Mührü elinize alın koşa koşa alayınız sandığa gidin'
Tarih: 20.05.2023 - 19:59
Kategori: Siyaset

Devlet Bahçeli: 29 Mayıs İstanbul'un fethinde Türkiye Cumhuriyeti'ne yeni bir Cumhurbaşkanıyla yola devam diyeceksiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adıyaman'da depremzede vatandaşlara seslendi. Konteyner kent ziyaretinde konuşan Erdoğan'ın açıklamalarının satırbaşları şöyle:

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı ortaklarından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Adıyaman'da konteyner kent ziyaretinde açıklamalarda bulundu.

Devlet Bahçeli'nin ikinci tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili seçmenlere yaptığı konuşmadaki sözleri dikkat çekti. "İkinci turda sandığa gidip mührü vuracaksınız" diyen Bahçeli şunları söyledi:

"Muhterem Adıyamanlılar öyle önemli günler vardır ki... Çok düşünüp öyle karar verilmeli. 6 Şubat felaketinin ardından enkazlar kaldırılmış, barınma ihtiyaçları önce çadırlar sonra konteynerler olarak hayata geçirilmiş daha sonra da konut çalışmasıyla da depremin bütün felaketlerini ortadan kaldıracak bir karar olmuştur. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde başta Erdoğan olmak üzere onunla birlikte çalışanlar, bakanlar, halkımız üzerine düşeni gerçekleştirmişlerdir.

"İkinci mührü vurma zamanı 28 Mayıs'tır"

102 günde bu felaketten çıkan başka ülke yoktur. Şu an Seçim süreci yaşanmaktadır. Seçim sürecinin birinci aşaması 14 Mayıs akşamında gerçekleşmiştir, 2. aşaması 28 Mayıs'ta gerçekleşecektir. İlk aşamada Cumhur İttifakı yüksek bir başarı elde etmiştir. 28 Mayıs ise mührün vurulduğu gün olacaktır. 28 Mayıs'ta iki aday var ama milletimizin gönlündeki aday Erdoğan'dır. Bugüne kadar yapılmış olan hizmetleri sürdürebilmek için 28 Mayıs seçimleri çok daha önem arz eder hale gelmiştir.

İkinci mührü vurma zamanı 28 Mayıs'tır. Mührü elinize alın koşa koşa alayınız sandığa gidin. 28 Mayıs'ta mührü elinize alacaksınız, iki adaydan Recep Tayyip Erdoğan'a Erdoğan yoluna devam et diyeceksin. İstanbul'un fethinde yola devam diyeceksiniz."

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları