loading
close
SON DAKİKALAR

Erdoğan'ın TRT canlı yayında Kandil görüntüleri montaj itirafına; Kılıçdaroğlu'dan 'Montajcı sahtekar. Ben iftiraya uğramaktan yoruldum, bu bana iftira atmaktan yorulmadı'

Erdoğan'ın TRT canlı yayında Kandil görüntüleri montaj itirafına; Kılıçdaroğlu'dan 'Montajcı sahtekar. Ben iftiraya uğramaktan yoruldum, bu bana iftira atmaktan yorulmadı'
Tarih: 23.05.2023 - 00:19
Kategori: Siyaset

Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın miting alanlarında gösterilen videoların montaj olduğu itirafını alıntıladı; Ben iftiraya uğramaktan yoruldum, bu bana iftira atmaktan yorulmadı. Sen kimin temiz olduğunu, kimin kirli olduğunu herkese göster ya Rabbi. Amin!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, katıldığı TRT yayınında kullandığı "Kılıçdaroğlu'nun Kandil'dekilerle video çekimleri var. Bunları yayınladılar. 'Haydi, haydi' türü. Ama montaj ama şu ama bu. PKK'lılar videolarla bunlara destek verdi." sözleri tartışma yarattı.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu da Twitter'dan görüntüleri paylaşıp Erdoğan'a "Montajcı sahtekar. Ben iftiraya uğramaktan yoruldum, bu bana iftira atmaktan yorulmadı. Sen kimin temiz olduğunu, kimin kirli olduğunu herkese göster ya Rabbi. Amin!" dedi.

Montajcı sahtekar. https://t.co/8P0VanXtFj

— Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk) May 22, 2023

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un hedefinde Kemal Kılıçdaroğlu ver;

"Bu aziz millet Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan her hakaretin, her hain saldırının hesabını sordu. Yine soracak Allah’ın izniyle.

Bu aziz millet terör örgütlerine destek veren, onların temsilcileriyle kapalı kapılar ardında gizli kapaklı pazarlıklar yapan ve kendisini aptal yerine koyarak bir hafta içinde kılıktan kılığa giren sözümona siyasetçilere gereken dersi verecektir.

Biz, dış güçlerin içimize serpmeye çalıştığı nefret tohumları yeşermesin diye çalışmaya, temiz siyaseti savunmaya devam edeceğiz.

Cumhurbaşkanımızın dediği gibi biz sevgi kültürünü büyütmenin derdindeyiz.

Cumhurbaşkanımıza bu çirkin ifadeleri yakıştıranları bir kez daha milletimize şikayet ediyor, milletimizin bize çizeceği istikameti büyük bir heyecanla bekliyoruz."

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları