loading
close
SON DAKİKALAR

Fenerbahçe'den Mesut Özil açıklaması

Fenerbahçe'den Mesut Özil açıklaması
Tarih: 10.07.2019 - 16:05
Kategori: Spor

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, "Fenerbahçe’mizin Mesut Özil için bir girişimi bulunmamaktadır. Mevcut ekonomik şartlarda böyle bir adım atılması her iki taraf için de mümkün değildir" denildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden, Arsenal'de forma giyen Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil'in, 'sarı-lacivertlilere transfer olacağı' yönünde kamuoyunda çıkan haberlere ilişkin açıklama yapıldı.

Kulübün resmi internet sitesinden yazılı olarak yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Son haftalarda ve özellikle son birkaç günde artarak gündem olan Mesut Özil iddiaları hakkında, durumu açıklığa kavuşturmak adına bir bilgilendirme yapma gerekliliği doğmuştur.

Mesut Özil, kariyeri ve duruşuyla yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil eden, Fenerbahçeli kimliği ile tanınan önemli bir değerdir.

Ancak Fenerbahçe’mizin Mesut Özil için bir girişimi bulunmamaktadır. Mevcut ekonomik şartlarda böyle bir adım atılması her iki taraf için de mümkün değildir.

Başkanımız Ali Koç da 20 Haziran’da düzenlenen WinWin programında konuya dair bu bağlamda açıklamalarda bulunmuş, kısa vadede bunun gerçekleşemeyeceğini vurgulamıştır."

Kaynak : Vişne Haber Ajansı-www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları