loading
close
SON DAKİKALAR

FOX TV muhabiri Barış Kaya'dan Ömer Çelik'e yanıt: 'Sorma' dediği soruları sorduğum için salona almadı

FOX TV muhabiri Barış Kaya'dan Ömer Çelik'e yanıt: 'Sorma' dediği soruları sorduğum için salona almadı
Tarih: 14.09.2021 - 13:19
Kategori: Medya

AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in, dün düzenlenen basın toplantısında FOX TV muhabirinin toplantıya alınmamasıyla ilgili yaptığı açıklamaya Kaya'dan yanıt geldi.

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, dünkü MYK toplantısının ardından düzenlenen basın toplantısında FOX TV muhabiri Barış Kaya'nın toplantıya alınmamasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Çelik, "Söz konusu muhabir, 3-4 ayda buraya gelen bir kişidir. Şimdiye kadar hiçbir şekilde engellenmesi söz konusu olmamıştır. Bunu kendisi de ifade ediyor. Bu arkadaşımız uyarıldığında sürekli olarak burada sıkıntı çıkmıştır. FOX yönetimine de bu iletilmiştir. Diğer muhabirlerle hiçbir problem olmamıştır. Bu şahsi bir problemdir. Bu kurumların kuralları var. Buradaki kurallara uyulmasını da isteriz. Kurumsal değil, muhabirin davranışlarına yönelik bir durumdur" dedi.

Çelik'e muhabir Barış Kaya'dan yanıt geldi.

Twitter hesabından açıklama yapan Kaya, "'Fox muhabirini kişisel davranışları yüzünden salona almadım. Buranın kuralları var' demiş. Ruhsar Pekcan sorusunu sorma demişti sordum.. Erdoğan Bayraktar sorusunu soracağımı da biliyordu.. Salona almadı. 'Kişisel' değil. Sorma dediği soruları sorduğum için almadı salona" ifadelerini kullandı.

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları