loading
close
SON DAKİKALAR

HKP Genel Başkanı Nurullah Efe Ankut ve ailesi saldırıya uğradı

HKP Genel Başkanı Nurullah Efe Ankut ve ailesi saldırıya uğradı
Tarih: 04.09.2023 - 15:06
Kategori: Siyaset

HKP Genel Merkezinden yapılan açıklamada, 'Genel Başkan Nurullah Efe Ankut'a AKP’lilerin oluşturduğu bir güruh tarafından, tamamen planlı ve örgütlü bir saldırı gerçekleştirilmiştir.' denildi.

HKP Genel Merkezinden yapılan açıklamada;

"Basına ve Kamuoyuna

Genel Başkan’ımız Nurullah Efe Ankut’a dün öğle saatlerinde, çoğunluğunu AKP’lilerin oluşturduğu bir güruh tarafından, tamamen planlı ve örgütlü bir saldırı gerçekleştirilmiştir.

İnsan, hayvan ve doğaseverliği herkes tarafından bilinen Genel Başkan’ımız, yaşadığı yerin yakınında bulunan, kendilerine ait olmayan bahçedeki yaş ağaçları kesen ve hırsızlık yapmaya çalışan AKP’li insan, hayvan ve doğa düşmanlarını uyarmış, bunun üzerine bu güruh, Genel Başkan’ımıza ve oğluna bıçak ve sopalarla saldırmıştır. Bu güruh aynı zamanda Genel Başkan’ımızın eşine de galiz küfürler savurmuştur. Aynı AKP’li Ortaçağcılar, daha önce benzer nedenlerden ötürü Genel Başkan’ımıza ve ailesine saldırmaya yeltenmişlerdir. Yani yaşanan olay, bunun devamı niteliğindedir.

Genel Başkan’ımız, yaşanan bu olay sonucunda başından yaralanmış, ayrıca saldırganlar tarafından elinden bıçakla yaralanmış, eline dikiş atılmıştır. Genel Başkan’ımızın oğlu da Ortaçağcıların saldırısında dizinden ve farklı yerlerinden yaralanmıştır. Konuyla ilgili adli süreç devam etmektedir."

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları