loading
close
SON DAKİKALAR

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Başakşehir İkitelli Çevre Oto Sanayi yangını hakkında bilgilendirme yaptı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Başakşehir İkitelli Çevre Oto Sanayi yangını hakkında bilgilendirme yaptı
Tarih: 01.09.2021 - 07:33
Kategori: Şehir

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Başakşehir İkitelli Çevre Sanayi Sitesi'nde gece 21.15’te çıkan yangının söndürülme ve soğutma çalışmalarını yakından inceledi. Basını ve Kamuoyunu bilgilendirdi.

İMAMOĞLU: “CAN KAYBI YOK, SOĞUTMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İkitelli Çevre Sanayi Sitesi'nde çıkan yangının söndürülme ve soğutma çalışmalarını, sabaha karşı 04.30 sularında yakından inceledi. Can kaybının olmadığını, bir kişinin  yaralandığı bilgisini paylaşan İmamoğlu, “69 araç, 152 itfaiye eri personelimiz burada. Şu anda gördüğümüz kadarıyla yangın büyük ölçüde kontrol altına alındı ama soğutma çalışmaları devam ediyor” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Başakşehir İkitelli Çevre Sanayi Sitesi'nde gece 21.15’te çıkan yangının söndürülme ve soğutma çalışmalarını yakından inceledi. Bölgeye 04:30’da gelen İmamoğlu, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı ve İBB İtfaiye Daire Başkanı Remzi Albayrak’tan bilgi aldı.

İmamoğlu daha sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Can kaybının yaşanmadığını ifade eden İmamoğlu, “69 araç, 152 itfaiye eri personelimiz burada. Şu anda gördüğümüz kadarıyla yangın büyük ölçüde kontrol altına alındı ama soğutma çalışmaları devam ediyor. Olumsuz bir durum yok. Bir yaralanma söz konusu ve yaralı hastanede tedavi altına alındı” dedi.

İBB İstanbul İtfaiyesi’nin akşam saatlerinden bu yana sürdürdüğü söndürme ve soğutma çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com - Dilfiraz Değerli

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları