loading
close
SON DAKİKALAR

İBB hijyen ekipleri 15 Mart Pazar günü programı

İBB hijyen ekipleri 15 Mart Pazar günü programı
Tarih: 15.03.2020 - 08:58
Kategori: Yerel

İBB'nin kurduğu hijyen ekibi yoğun mesaisine devam ediyor. Bugün 5 noktada hijyen çalışması yapacak. Bugün çalışmanın yoğun olarak yapılacağı yerler; İtalyan Sinagogu, İBB Bakırköy Ek Hizmet, Surp Stepanos Ermeni Kilisesi, Ertuğrul Gazi Camii, Panagia Altımermer Kilisesi

Dünyayı saran Koronavirüs’üne karşı İBB, önlem amaçlı çalışmalar yürütüyor. “Koronavirüs Timi” kentin en işlek ve kullanımı yüksek alanlarını dezenfekte ediyor. 100 kişilik ekip metrolarda, 420 personel İETT otobüslerinde görev yaparken, içinde iki kişinin bulunduğu 18 araç ise sahada çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca, 44 metrobüs istasyonuna 65 adet, Taksim-Tünel tarihi tramvay hattındaki 2 istasyona ise 4 adet el dezenfeksiyon üniteleri yerleştirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), dünyanın nüfus hareketi en yoğun şehirlerinden biri olan İstanbul’da, Koronavirüs’üne karşı önlem amaçlı tedbirler aldı. “Koronavirüs Timi” kentin en işlek ve kullanımı yüksek alanlarında dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi hijyen ekipleri 15 Mart 2020 pazar bazı çalışma noktaları ve saatleri de aşağıdaki gibidir:

•10.00- İtalyan Sinagogu (Bereketzade Caddesi- Laleliçeşme Sokak- Beyoğlu)

•10.00- İBB Bakırköy Ek Hizmet

•12.00- Surp Stepanos Ermeni Kilisesi (İnci Çiçeği Sokak No: 4- Yeşilköy- Bakırköy)

•13.00- Ertuğrul Gazi Camii ( Yunus Emre Mahallesi- 1045/7- Sultangazi)

•14.00- Panagia Altımermer Kilisesi (Koca Mustafa Paşa Mahallesi- Hekimoğlu Ali Paşa Caddesi Yapağı Sokak- Fatih)

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları