loading
close
SON DAKİKALAR

İsmail Ünal Beşiktaş başkan adaylığından çekildi

İsmail Ünal Beşiktaş başkan adaylığından çekildi
Tarih: 17.10.2019 - 18:05
Kategori: Spor

Beşiktaş’ta başkan adaylarından İsmail Ünal adaylıktan çekildiğini açıkladı.

İsmail Ünal'ın adaylıktan çekilmesi ile birlikte Serdal Adalı, Ahmet Nur Çebi ve Hürser Tekinoktay Beşiktaş başkanlığı için mücadele edecek.

Ünal, yaptığı yazılı açıklamada, başta profesyonel futbol olmak üzere Türk sporunun ve siyah-beyazlı kulübün ekonomik ve yönetim açısından zorlu bir dönemden geçtiği belirtilerek, şu görüşlere yer verdi:

"Çok açıktır ki bu gerçekle yüzleşmek ve bir an önce üstesinden gelmek için var gücümüzle savaşmak zorunda olduğumuz bir dönüm noktasındayız. Niyetimiz kişisel beklentilerimiz dışında Beşiktaş'ı sahipsiz bırakmamak; şartlar ne olursa olsun bu yükü omuzlamak ve değerlerimize sahip çıkmaktır. Bunun için için defalarca güçlerimizi birleştirme arzumuzu dile getirdik. Ama geldiğimiz noktada beklentilerimizin gerçekleşmeyeceğini görüyorum. Çok adaylı kongreden çıkacak bir yönetimin Beşiktaş'ın kronikleşmiş sorunlarını çözebileceğini düşünmüyorum. Beşiktaş'ın gerçek sahibi milyonlarca taraftarı ve onların genel kuruldaki temsilcileri olan kongre üyelerine sesleniyorum: Birlik ve beraberliği talep edin. Güçlerimizi birleştirelim ve içinde bulunduğumuz krizi fırsata çevirelim. Bu amaca destek vermek için adaylıktan çekiliyorum."

Ünal'ın Serdal Adalı'ya destek vermesi bekleniyor. 

Kaynak : TRT Spor

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları