loading
close
SON DAKİKALAR

İzmir EYT Sosyal Dayanışma Derneği Torbalı örgütlenmesini tamamladı

İzmir EYT Sosyal Dayanışma Derneği Torbalı örgütlenmesini tamamladı
Tarih: 26.10.2020 - 20:50
Kategori: Sendika

İzmir EYT Sosyal Dayanışma Derneği, 11 Ekim'de yaptığı toplantıda İzmir'in 30 ilçesinde bulunan sorumluları ile bir araya gelmiş ve örgütlenme ile ilgili bir yol haritası belirledi. İlk toplantı İzmir EYT Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Doğan Türker başkanlığında Torbalı temsilciliğinde yapıldı....

İzmir Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği genel sekreteri Serap Yıldırımkanlı www.istanbulgercegi.com'a yapılan toplantılar hakkında açıklama yaptı. 

"İzmir Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği Doğan Türker Başkanlığında 25 Ekim'de yapılan toplantıya Torbalı Sorumluları; Hüseyin Altınsaray, Gülay Tunalı, Alaattin Akkul, Mehmet Kırız, Davut İleri, Ersin Bayrak ile yapıldı. Toplantıda Torbalı‘da stant açarak üye yapma kararı alındı. Toplantı'da Ödemiş ve Tire ilçe yapılanmalarının kararı alındı. İzmir EYT Sosyal Dayanışma Derneğinin bir sonra ki yapılanma toplantısını 27 Ekim'de Bayraklı'da yapılacağız" dedi.

Ayrıca Derneğin Genel Sekreteri Serap Yıldırımkanlı ilçe temsilcilerine; dernek üye sayısı, meslek grupları, iş durumları, cinsiyet dağılımı ve yaş ortalamalarını, covid dönemindeki derneğin faaliyeleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com - Dilfiraz Değerli

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları