loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu: 'Birlik ve beraberlik, ölümden başka her şeyi yener'

Kılıçdaroğlu: 'Birlik ve beraberlik, ölümden başka her şeyi yener'
Tarih: 03.03.2023 - 00:00
Kategori: Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Millet ittifakı toplantısı sonrası yaptığı paylaşım ile Liderlere tetkkür etti: "Birlik ve Beraberlik, Ölümden Başka Her Şeyi Yener."

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Liderler Buluşmasına Katıldı (2 Mart 2023)

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Liderler Buluşmasında bir araya geldi.

Millet İttifakı’nı oluşturan altı siyasi partinin genel başkanlarının Saadet Partisi Genel Merkezi’nde dün saat 14:00’te başlayan toplantısı yaklaşık 6 saat sürdü.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun ev sahipliğindeki toplantıya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal katıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplantının ardından sosyal medya hesabından paylaştığı teşekkür mesajında şunları kaydetti:

"Birlik ve beraberlik, ölümden başka her şeyi yener. Toplantımıza ev sahipliği yapan Sayın Temel Karamollaoğlu başta olmak üzere tüm genel başkanlara teşekkür ederim"

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları