loading
close
Dolar: TL
Euro: TL
Sterlin: TL
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu, bugün Oğuzhan Uğur’un YouTube kanalı olan Babala TV’de olacak

Kılıçdaroğlu, bugün Oğuzhan Uğur’un YouTube kanalı olan Babala TV’de olacak
Tarih: 21.05.2023 - 00:38
Kategori: Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Oğuzhan Uğur’un YouTube kanalı olan Babala TV’de olacağını duyururken: "Pazar Akşamı Çekimdeyiz, Seni de Bekleriz Erdoğan" dedi.

Millet İttifakı 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 21 Mayıs 2023 Pazar akşamı Oğuzhan Uğur’un YouTube kanalı olan Babala TV’de konuk olacak.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, bu gece Twitter hesabından; Oğuzhan Uğur’un YouTube kanalı olan Babala TV’de Mevzular Açık Mikrofon programına katılacağını duyurdu. CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Uğur’un “Angara’ya gelmişken program tarihini netleştirmemek olmazdı. Kemal Bey’den onayı bizzat aldım. Bu pazar çekiyoruz. Vatana millete hayırlı olsun” paylaşımını alıntılayarak bir mesaj paylaştı. CHP lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu’nun mesajı şöyle:

“Pazar akşamı çekimdeyiz. Salonda ağırlık AK Partili gençlerimizden oluşacakmış. Dolayısıyla yabancı yok, seni de bekleriz Recep Tayyip Erdoğan. Gençlerin önünde mertçe yüzleşelim.”

 

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları