loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu: 'Hep beraber Beytülmal’i arsızdan hırsızdan kurtaracağız inşallah'

Kılıçdaroğlu: 'Hep beraber Beytülmal’i arsızdan hırsızdan kurtaracağız inşallah'
Tarih: 11.05.2023 - 09:34
Kategori: Siyaset

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile beraber yaptığı paylaşımda: "Hep Beraber Beytülmal’i Arsızdan Hırsızdan Kurtaracağız İnşallah."

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabında, “Bay Kemal-Görevimiz İlk Tur” isimli bir animasyon videosu yayınladı. Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu etiketleyerek yaptığı paylaşımda, “Gençler, görevimiz ilk tur! Birlikte başaracağız” dedi.

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu da, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun bu paylaşımını alıntılayarak Twitter hesabından, "Hep beraber beytülmal’i arsızdan hırsızdan kurtaracağız inşallah." notuyla paylaştı.

Videoda, üzerinde “Milletin Kasası” yazan kasanın kapsını hırsızlar açarken alarm çaldığı görülüyor. Ardından görünen oy kabininden mühür basma sesleri geliyor ve ekranda ‘evet’ yazıları çıkıyor. Oy pusulaları sandığa atılıp sandık patladıktan sonra Kemal Kılıçdaroğlu’nun animasyonu beliriyor ve “Ben Kemal, geliyorum” diyor.

Milletin Kasası’nın önünde hırsızları ensesinden tutarak uzaklaştıran Kılıçdaroğlu’nun “Halktan çalınanı halka geri vereceğiz. Birleşe birleşe kazanacağız. Sevgili halkım, eyvallah, başlıyoruz” sözleri duyuluyor. Video, “Bay Kemal-Görevimiz İlk Tur” yazısıyla son buluyor.

Ayrıca Kemal Kılıçdaroğlu ile Temel Karamollaoğlu birlikte gençlerin el ele videosunu paylaştı;

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları