loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu: Herkesi Türkiye Gönüllüleri'ne katılmaya davet ediyorum

Kılıçdaroğlu: Herkesi Türkiye Gönüllüleri'ne katılmaya davet ediyorum
Tarih: 14.04.2023 - 22:48
Kategori: Siyaset

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, 14 Mayıs'ta gerçekleşecek seçimlerde her bir oyun çok değerli olduğunu belirterek herkesi Türkiye Gönüllüleri’ne katılmaya davet etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 14 Mayıs'ta gerçekleşecek seçimlerde her bir oyun çok değerli olduğunu belirterek herkesi Türkiye Gönüllüleri’ne katılmaya davet etti.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam sosyal medya hesabından, “14 Mayıs'ta gerçekleşecek seçimlerde her bir oy çok değerli. Halkın iradesinin sandığa güvenli ve şeffaf bir biçimde yansıması için herkesi Türkiye Gönüllüleri'ne katılmaya davet ediyorum" notunu düşerek paylaştığı videoda şunları söyledi:

“Değerli halkım;

Millet İttifakı olarak 85 milyona bereket, huzur ve zenginlik sağlamak için geliyoruz.

14 Mayıs’ta sandığa gideceksiniz.

Bizim için her oy değerlidir.

Verilen oyun doğru kayda alınması ve sonuçların kamuoyuyla şeffaf biçimde paylaşılması demokrasimiz için ekmek gibi, su gibi gereklidir.

Seçme ve seçilme hakkını korumak, huzurlu ve güvenli bir seçim iklimi oluşturmak için her bir vatandaşımıza önemli görevler düşüyor. Bu anlamda değerli halkımızın sandık güvenliğini sağlamak için görev alacağına ve değerli oylarının korunmasına özen göstereceğine güvenim tam.

Hemen bugün turkiyegonulluleri.org adresine kaydınızı yaptırın ve Türkiye Gönüllüsü olun. Türkiye’mizi elbirliğiyle feraha, refaha yani güzel bir geleceğe taşıyalım.”

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları