loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu; Kırcaali’den selamlar. Evlad-ı Fatihanlarla akşam iftarımız var

Kılıçdaroğlu; Kırcaali’den selamlar. Evlad-ı Fatihanlarla akşam iftarımız var
Tarih: 15.04.2023 - 16:29
Kategori: Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından Kırcaali sınırında yaptığı açıklamaya ilişkin bir video paylaştı.

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu:

-“Bay Kemal’le devlet yine devlet olacak, parti de parti. Devlet ciddi olacak, ciddi, olması gerektiği gibi. Herkesin kapısında para dilenen, ‘ben ettim sen etme’ diyen bir Türkiye görmeyeceksiniz artık, hiç merak etmeyin.”

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Bulgaristan Kırcaali’den vatandaşlara seslendi.

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından Kırcaali sınırında yaptığı açıklamaya ilişkin bir video paylaştı.

CHP lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, “Kırcaali’den selamlar. Evlad-ı Fatihanlarla akşam iftarımız var..." notunu düşerek paylaştığı videoda şu açıklamalarda bulundu:

“Size Kırcaali’den sesleniyorum.

Tek bir lafım olacak.

Bakın; Türk Dünyası Politikası, Akdeniz Politikası, dış politika ve savunma sanayi politikası, bunlar devlet politikalarıdır. Ve devlet politikası partilerden bağımsızdır çünkü devlet bakidir. Saray, partiyi devletleştirdiği için, dış politikayı şahsileştirdiği için algı yapıyor. Aslında bu Sovyet rejimidir; parti, devletmiş gibi davranıyor.

‘Bay Kemal gelince o duracak, bu duracak’ algısı yapıyorlar. Durmaz efendim, durmaz. Bay Kemal’le devlet yine devlet olacak, parti de parti. Devlet ciddi olacak, ciddi; olması gerektiği gibi. Herkesin kapısında para dilenen, ‘ben ettim sen etme’ diyen bir Türkiye görmeyeceksiniz artık, hiç merak etmeyin.

Kırcaali’den herkese yürekten selamlar.”

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları