loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu: Şampiyonlar Ligi Takımını Görünce Ağlamaya Başladılar!

Kılıçdaroğlu: Şampiyonlar Ligi Takımını Görünce Ağlamaya Başladılar!
Tarih: 06.12.2022 - 10:24
Kategori: Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün TBMM Genel Kurulunda, 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi görüşmelerinde yaptığı konuşmadan bir kesiti sosyal medya hesabından paylaştı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, paylaşımında şu mesaja yer verdi:

“Şampiyonlar Ligi takımını görünce ağlamaya başladılar. Biz mi dedik her seferinde daha kötüsünü getirin, o getirdiğinizi de görevden affını istetip kovun ve tarihin gördüğü en amatör ekiple milletin karşısına çıkın diye? Şimdi gidin Erdoğan’a, gözyaşlarınızı silsin.”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun videodaki konuşması şöyle:

“Bakın futbol ligindeki gibi anlatayım, malum dünya kupası var. Ronaldo ve Messi, Türkiye için oynayacaklar, birinci Türkiye’nin ikinci Türkiye’yi sadakaya bağlama programını yırtıp atacaklar. O Türkiye’de dijital teknoloji, yapay zekâ, makine öğrenimi, finansal teknolojiler ve yeşil enerji var. Herkes daha iyi bir yaşam ve düzen için çalışacak, çocuklara yeni bir Türkiye hayalini vereceğiz. Yeni bir siyaset üstü anlayış ve liyakat ile Türkiye’yi büyüteceğiz.

O Türkiye’nin takımında siyasiler de var, siyaset üstü insanlar da var. Orada Daron Acemoğlu da var. Hakan Kara da var. Jeremy Rifkin de var. Refet Gürkaynak da var. Hacer Foggo da var. Bu işin uzmanları ve bilim insanları var. Arkadaşlar niye ağlıyorsunuz? Ya bu ağlamanız ne zaman bitecek sizin? Az önce söyledim. Şampiyonlar Ligi takımı karşısında gözleri ışıldayan fotoromanlar var. Vallahi tam bir amatör küme var karşımızda.”

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları