loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu, Vizyon projesi için 3 Aralık tarihini verdi

Kılıçdaroğlu, Vizyon projesi için 3 Aralık tarihini verdi
Tarih: 24.11.2022 - 00:30
Kategori: Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da katıldığı Ormancılar Buluşması programı sonrası gazetecinin Erdoğan sorularını yanıtladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,"Böyle boş konuşmaya bırakın devam etsin. 3 Aralık’ta gelsin, benim konuşmamı dinlesin. Vizyon nedir kendisine öğreteceğim" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada:

 

Soru- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın öncelikle sizin borsa ve kara para eleştirilerinizle ilgili size yönelik bazı ithamları oldu. “Sefil, gafil, zavallı, namert, haysiyet fukarası” dedi. Bir de siz 3 Aralık’a randevu vermiştiniz vizyon projenizle ilgili, “ilk kez vizyon açıklamasını duymaktan memnuniyet duyduk. Bizim asıl hatırlatmak istediğimiz kantar işte burası, muhalefetle böyle yarışmak istiyoruz” dedi. Her iki soruya da neler söylersiniz?

Kemal Kılıçdaroğlu- Böyle boş konuşmaya bırakın devam etsin. Kendisine bir çağrım var. 3 Aralık'ta gelsin, benim konuşmamı dinlesin, vizyon nedir kendisine öğreteceğim. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın, Erdoğan’ın da endişesi olmasın. Erdoğan’ın ufku nasıl aşılırmış ben vizyon konuşmasında ona göstereceğim.

Teşekkür ederim arkadaşlar.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları