loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu'dan #deprem açıklaması: 'Yaşanan bu felaketi bir an önce atlatmak için tüm gücümüzle hazırız; tüm imkanlarımızla milletimizin yanındayız”

Kılıçdaroğlu'dan #deprem açıklaması: 'Yaşanan bu felaketi bir an önce atlatmak için tüm gücümüzle hazırız; tüm imkanlarımızla milletimizin yanındayız”
Tarih: 06.02.2023 - 09:25
Kategori: Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.4 büyüklüğündeki depremin ardından büyükşehir belediyeleri başta olmak üzere arama kurtarma faaliyetlerine katılmak için hazır olduklarını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.4 büyüklüğündeki depremin ardından büyükşehir belediyeleri başta olmak üzere arama kurtarma faaliyetlerine katılmak için hazır olduklarını açıkladı. CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya hesabından saat 06.39’da yaptığı açıklama şöyle:

"Kahramanmaraş, Malatya, Şanlıurfa, Gaziantep, Hatay, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Kilis, Elazığ ve Adıyaman Valilerimiz ile görüştüm. Belediye Başkanlarımız ekipleriyle, tüm gücüyle milletimizin yanında. MYK üyelerimizle toplantı halindeyiz, bu felaketi birlikte atlatacağız."

Kahramanmaraş, Malatya, Şanlıurfa, Gaziantep, Hatay, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Kilis, Elazığ ve Adıyaman Valilerimiz ile görüştüm. Belediye Başkanlarımız ekipleriyle, tüm gücüyle milletimizin yanında. MYK üyelerimizle toplantı halindeyiz, bu felaketi birlikte atlatacağız. pic.twitter.com/RNRfvz7FAt

— Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk) February 6, 2023

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Deprem Bölgesindeki Valilere “Geçmiş Olsun” Telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve pek çok ili etkileyen deprem felaketi nedeniyle, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya ve Elazığ Valileri ile Mersin ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanlarını telefonla aradı. Deprem bölgesindeki son durum hakkında bilgi alan CHP lideri Kılıçdaroğlu “tüm imkanlarımızla milletimizin yanındayız” ifadesini kullandı.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları