loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu'dan yeni seçim kampanya videosu; 'İlk Turda Bitirelim #Haydi'

Kılıçdaroğlu'dan yeni seçim kampanya videosu; 'İlk Turda Bitirelim #Haydi'
Tarih: 02.05.2023 - 12:40
Kategori: Siyaset

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, “İlk turda bitirelim. Haydi” notuyla yayınladığı videoda; Millet İttifakı’nı oluşturan altı siyasi partinin liderleri, Yavaş ve İmamoğlu ile kısa videosu yer aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine yönelik yeni ortak kampanya videosunu Twitter hesabından yayınladı. Yurttaşların da yer aldığı videolarda, “Haydi Türkiye haydi” sloganı tekrar kullanıldı.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Twitter hesabından “İlk turda bitirelim. Haydi” notuyla yayınladığı videoda; Millet İttifakı’nı oluşturan altı siyasi partinin liderleri, Yavaş ve İmamoğlu ile kısa videosu yer aldı. Kılıçdaroğlu ile Yavaş ve İmamoğlu ayrı ayrı çekilmiş görüntülerin yer aldığı videoda her lider de ayrı bir mesaj verdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da videoda Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte “Haydi birlikte sandığa” mesajını verdi. 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener “Hadi tarih yazalım, haydi” derken, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu “Haydi umuda, haydi”, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan “Haydi beraber, haydi”, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu “Haydi yeniliğe, haydi”, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ise “Haydi mutluluğa haydi” diye seslendiler.

Videonun sonunda Millet İttifakı’nı oluşturan bütün siyasi parti liderleri ile İmamoğlu ve Yavaş’ın toplu olarak yer aldığı görüntüde ise CHP lideri ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Haydi hep birlikte sandığa, sana söz Türkiye kazanacak” sözleri yer aldı.

Videoda yurttaşların ise şu sözlerine yer verildi:

"Haydi... Gidelim, görevimizi yapalım."

"Bugün soğan olmuş kaç para? Haydi ya..."

"20 yıldır aynı kişiye oy verdim. Artık yeter."

"Oy atmayacağım diyor. Geleceğimiz o sandıkta."

"Haydi birleşe birleşe... İlk turda bitirelim bu işi."

"Çıkar cebindeki telefonu... Bir selfi çekelim!"

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları