loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu'ndan, Erdoğan'a: 'Sen bu millete artık hiçbir bedel ödetemezsin'

Kılıçdaroğlu'ndan, Erdoğan'a: 'Sen bu millete artık hiçbir bedel ödetemezsin'
Tarih: 19.08.2022 - 21:29
Kategori: Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: 'Sen bu millete artık hiçbir bedel ödetemezsin.'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Sen bu millete artık hiçbir bedel ödetemezsin" dedi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna’da gerçekleştirilen Lviv zirvesinin ardından dönüş yolunda, medya mensuplarının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun YSK ve seçmen bilgilerine ilişkin açıklamalarını sorması üzerine; "Bana göre, YSK Başkanı ve ekibi bunu yargıya taşımalı. Yargıya taşımak suretiyle artık bu adama bedel ödetmeli. Yeri geliyor savcılara saldırıyor, yeri geliyor hakimlere saldırıyor. Ama nedense onlar çekiniyorlar, korkuyorlar. Anayasa’yla teminat altındasınız. Anayasa’da bununla ilgili ‘Kesinlikle yargıya yönelik bu tür beyanlarda bulunulamaz’ diyor." değerlendirmesinde bulunmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu sözlerini sosyal medya hesabından yanıtlayan CHP lideri Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı:

"Erdoğan 'Kılıçdaroğlu yeri geliyor savcılara, yeri geliyor hakimlere saldırıyor. Ama nedense onlar çekiniyorlar' demiş. Onun için mi davalarımızın hakimlerini değiştirdin? Bir de bana bedel ödetecekmişsin. Sen bu millete artık hiçbir bedel ödetemezsin. Kimse korkmasın."

 

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları