loading
close
SON DAKİKALAR

Koronavirüs'ten İBB'nin ilk kaybı İGDAŞ çalışanı Bengül Demirel oldu

Koronavirüs'ten İBB'nin ilk kaybı İGDAŞ çalışanı Bengül Demirel oldu
Tarih: 02.04.2020 - 22:17
Kategori: Yerel

İstanbul Büyühşehir Belediyesi'nin ilk can kaybı, İGDAŞ çalışanı Bengül Demirel oldu. İBB Sözcüsü Murat Ongun sosyal medya hesabından duyurdu; "İBB ailesi olarak küresel salgında maalesef ilk kaybımızı verdik."

İBB Sözcüsü Murat Ongun, İBB ve iştiraklerde çalışan toplam 90 personelde koronavirüs testini pozitif çıktığını açıklamıştı.

İBB Sözcüsü Murat Ongun, İBB ve bağlı şirketlerde çalışan 90 personelde Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. Ongun sosyal medya hesabından 1 Nisanda yaptığı açıklamada, "85 bin personeli olan İBB, bağlı kuruluşları ve iştirak şirketlerinde toplam 90 personelimiz Covid-19 pozitif çıkmıştır. İETT, İSKİ ve İGDAŞ’ın da aralarında olduğu 13 şirketimizde vaka sayısı 64, İBB’de ise 26’dır. Personellerimizin tedavisi sürmektedir. Acil şifalar dileriz" demişti.

Bugün İstanbul Büyühşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun sosyal medya hesabından acı haberi paylaştı; "İBB ailesi olarak küresel salgında maalesef ilk kaybımızı verdik. İGDAŞ çalışanımız Bengül Demirel bugün yaşama veda etti. Mesai arkadaşımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve İBB ailemize başsağlığı dileriz" dedi.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com - Dilfiraz Değerli

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları