loading
close
SON DAKİKALAR

MHP’den 'Küçük ortağın yayınlarına 18 yaş sınırı konulsun' diyen Babacan'a tepki

MHP’den 'Küçük ortağın yayınlarına 18 yaş sınırı konulsun' diyen Babacan'a tepki
Tarih: 27.11.2020 - 10:46
Kategori: Siyaset

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, DEVA Genel Başkan Ali Babacan’ın RTÜK'e Devlet Bahçeli'nin konuşmaları için 18 yaş sınırı getirilmesi çağrısına tepki gösterdi.

DEVA Genel Başkan Ali Babacan geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'na (RTÜK) çağrı yapmış, "Pandemi döneminde çocuklarımız evlerde. Onların edep ve ahlâkını bozacak hakaretlerin yayınlanması çok yanlış. Evde bağırış çağırış dinlemelerini istemiyoruz. Küçük ortağın yayınlarına 18 yaş sınırı konulsun lütfen" demişti.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Babacan'a tepki gösterdi. Büyükataman, "Bırakın teşkilatlanmayı; il başkanı bulamayan cücük bir yapılanmanın başındaki etkisiz eleman; milyonlarca oy vereni, Türkiye ile birlikte dünyanın dört bir köşesinde oy vereninden çok daha fazla gönül vereni olan partimizden bahsederken 'küçük' kelimesini kullanabilmektedir" dedi.

Büyükataman, Babacan'a "Tavsiyemiz 'had sınırı'nı bilmesidir" ifadlerini kullandı.

İsmet Büyükataman’ın açıklamaları şöyle:
"Türkiye'ye kurulan tuzaklara gönüllü taşeronluk yapmak üzere yüzde 100 yabancı sermaye ile imal edilen DEVA isimli particikte genel başkancılık oynayan Ali Babacan; emsalleri ile birlikte mekân tuttuğu çukur seviyeden, Sayın Genel Başkanımıza dil uzatma hadsizliğinde bulunmuştur.

Ömrünü büyük Türk milletine adayan Sayın Genel Başkan'ımıza yönelik bu hadsizlik ne acıdır ki Türk'ün gücünü yedi düvele gösterdiğimiz müstesna ilimiz Çanakkale'de, dün mağlup ettiklerimizin Türkiye'yi bir müstemleke hâline getirmeye ant içmiş yedek akçesi tarafından yapılmıştır.

Bırakın teşkilatlanmayı; il başkanı bulamayan cücük bir yapılanmanın başındaki etkisiz eleman; milyonlarca oy vereni, Türkiye ile birlikte dünyanın dört bir köşesinde oy vereninden çok daha fazla gönül vereni olan partimizden bahsederken "küçük" kelimesini kullanabilmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti'ne diz çöktürmek için ortaya çıkan, "Açılımın sahibi geliyor" anonsuyla cadde cadde ihanet gezdiren, toplantılarında Türk devletine meydan okuyan bu hadsizin Sayın Genel Başkan'ımıza yönelik “Devleti esir aldı” sözleri bir akıl tutulması, şuur noksanlığıdır.

Milliyetçi Hareket, sokaklarda ıspanak fiyatına satılan demokrasinin değil gerçek demokrasinin, hak yolunun, hakikat yolunun takipçisidir.

PKK’ya meşruiyet, FETÖ’ye serbestî vermeyi demokrasi zanneden zihniyet, bu temiz topraklardan def olana dek mücadelemiz sürecektir.

Türk çocuğu, Mete'den Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ecdadının yolundadır; yolbaşçısı Sayın Devlet Bahçeli’nin teşvik ve talimatları doğrultusunda büyük ve müreffeh Türkiye’yi inşa etme ülküsüne hızla ilerlemektedir.

Babacan’a tavsiyemiz ise "had sınırı"nı bilmesidir."

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları