loading
close
Dolar: TL
Euro: TL
Sterlin: TL
SON DAKİKALAR

Mimar Sinan Salonu inşaatı sürüyor

Mimar Sinan Salonu inşaatı sürüyor
Tarih: 17.07.2013 - 17:50
Kategori: Yerel

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar tarafından temeli atılan Mimarsinan Çok Amaçlı Salonun inşaat çalışmaları devam ediyor...

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar tarafından Mimarsinan Mahallesi’nde temeli atılan Nikâh Salonu, Toplantı Salonu, Mahalle Evi ve Spor Tesisi olarak kullanılacak Mimarsinan Çok Amaçlı Salonun inşaat çalışmaları devam ediyor.

Mimarsinan Mahallesi’nin en önemli eksiklerinden biri olan, Mahalle Konseyleri toplantılarında sıkça dile getirilen salon eksikliği üzerine mahalle sakinlerine söz veren Başkan Işıklar, mahalleye modern ve kullanışlı bir salon kazandırmak üzere Haziran ayında temel atma töreni gerçekleştirmişti. Nikâh Salonu, Toplantı Salonu, Mahalle Evi ve Spor Tesisi olarak çok amaçlı bir şekilde kullanılacak salonun inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İlçe genelinde sosyal alanlar oluşturmaya devam eden Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Mimarsinan Çok Amaçlı Salonun açılışının Kasım ayında yapılacağını belirtti.

MİMARSİNAN MAHALLESİ ÇOK AMAÇLI SALONDA NELER YAPILACAK?

Silivri Belediyesi Mimarsinan Çok Amaçlı Salon, 450,38 m²’lik Bodrum Kat ve 530,56 m²’lik Zemin Kat ile birlikte toplam 980,94 m²’den oluşacak. Bodrum katı; 2 Adet soyunma odası ve 11 duş, 3 adet tuvalet, hakem odası, sağlıkçı odası, hol ve 290 m²’lik malzeme deposundan oluşacak. Zemin katta ise; çok amaçlı salon,19.25 m² giriş fuaye, 31.5 m² antre, 14.4 m² mutfak ve büfe, 2 bay 2 bayan ve 1 engelli tuvalet, salon girişi ve yönetici odası yer alacak.

Vişne Haber Ajansı

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları