loading
close
SON DAKİKALAR

Muharrem Sarıkaya ve Fatma Şahin Leman'ın kapağında

Muharrem Sarıkaya ve Fatma Şahin Leman'ın kapağında
Tarih: 22.12.2021 - 15:56
Kategori: Medya

AKP’li Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’le canlı yayında söyleşi yaptığı sırada, İHA kameramanı Ahmet Demir’e tokat attığı görüntüler ortaya çıkan Muharrem Sarıkaya, karikatür dergisi LeMan’a kapak oldu.

LeMan, İHA muhabiri Ahmet Demir’e tokat atan HaberTürk Ankara Temsilciliği görevinden istifa eden Muharrem Sarıkaya'yı ve  olaya tepkisiz kalmasıyla eleştirilen AKP’li Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin'i kapağına taşıdı.

Kapağın altındaki yazıda ise şu ifadelere yer verdildi:

"Habertürk Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile canlı yayın sırasında kameraman Ahmet Demir’e yumruk attı. Fatma Şahin hiçbir şey olmamış gibi anlatmaya devam etti. Yayın sonrası Sarıkaya'ya teşekkür etti. Haber merkezindeki sunucu Şahin’e teşekkür etti. Sarıkaya 'olay kamuoyuna yansıdığı için' diye cümleye başlayarak özür diledi. Bütün bu acayiplikler silsilesi ve şiddet biçiminin tesadüf olduğuna kimse bizi inandıramaz. Bu arada Sarıkaya’ya dava açacağını duyuran medya emekçisi Ahmet Demir'in sonuna kadar yanındayız."

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları