loading
close
SON DAKİKALAR

Nilüfer'den koronavirüs açıklaması: 3,5 aydır evdeyim, zaman zaman isyan ediyorum, sonra utanıp susuyorum

Nilüfer'den koronavirüs açıklaması: 3,5 aydır evdeyim, zaman zaman isyan ediyorum, sonra utanıp susuyorum
Tarih: 20.04.2020 - 11:23
Kategori: Magazin

Sanatçı Nilüfer, koronavirüs salgınıyla ilgili olarak, "Ne kadar kurallara uyarsak o kadar çabuk kurtuluruz" dedi.

Sanatçı Nilüfer, ocak ayında domuz gribine yakalandığını, 20 gün hastanede yattığını belirterek, "Nerdeyse 3,5 aydır evdeyim. Zaman zaman isyan edip sıkıldım diye feryat ediyorum. Sonra sağlık çalışanlarımızın hastalarımızın hergün risk alarak çalışmak zorunda olanların yerine koyuyorum kendimi. Utanıp susuyorum" dedi.

Instagram hesabından 'Yoğun Bakım Hemşireleri Derneği'nin bir hemşirenin yoğun bakıma girmeden önce yaptığı hazırlığa ait videosunu paylaşan Nilüfer, koronavirüs salgınıyle ilgili kurallara uyma çağrısında bulundu.

Nilüfer'in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

İlk 6 Ocak'ta hasta hissettim kendimi. Nerdeyse 3,5 aydır evdeyim. Bunun 20 gününü hastanede geçirdim. Daha önce hiç yaşamadığım kadar ağır bir enfeksiyon geçirdim. İnluenza A (domuz gribi) ya eşlik eden akciğerlerimdeki mantar enfeksiyonu beni oldukça hırpaladı. Tam iyileştim derken pandemi başladı. Bu kadar uzun süre kapalı kalan biri olarak zaman zaman isyan edip sıkıldım diye feryat ediyorum. Sonra sağlık çalışanlarımızın, hastalarımızın, hergün risk alarak çalışmak zorunda olanların yerine koyuyorum kendimi. Utanıp susuyorum. Ne kadar kurallara uyarsak o kadar çabuk kurtuluruz. Sabır yaa sabır.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları