loading
close
SON DAKİKALAR

Özgür Özel, Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım’ı makamında ziyaret etti; Oy vermeyenler bir sonraki seçim sabırsızlanacaklar!

Özgür Özel, Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım’ı makamında ziyaret etti; Oy vermeyenler bir sonraki seçim sabırsızlanacaklar!
Tarih: 11.05.2024 - 13:44
Kategori: Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım’ı makamında ziyaret etti. Özel Ailelrin bize emanet öğrencilerimize önemli hizmetlerin sunulduğu bir belediyecilik anlayışını hep birlikte hayata geçireceğiz.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Uşak Belediyesi ziyaretinde yaptığı açıklamada, “Uşak’ı artık öyle herhangi bir CHP belediyesi olarak görmüyoruz. Atatürk’ün Uşak’ta ‘Ordular ilk hedefiniz Akdeniz’dir’ dediği, Yunan General Trikupis’in tutuklandığı ve artık Kurtuluş Savaşının seyrinin değiştiği bir memleketteyiz. Bundan sonra da biz ilk hedefimizin iktidar olduğunu Uşak’tan söylüyoruz. İlk hedefimiz Atatürk’ün partisini iktidar yapmaktır” diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım’ı makamında ziyaret etti. Özel, Uşak Belediyesi’nin CHP’ye geçmesinden sonra emeklilere yapılan hizmetten bahsederek, “Öncelikle hem sizi hem de bütün siyasi partilerden seçilmiş belediye meclis üyelerini kutluyorum. Size ve grubumuza başarılar diliyorum. Buraya il başkanımla, milletvekilimizle, komşu illerin il başkalarıyla, Afyon’dan parti meclisi üyemizle birlikte geldik. Sizi birlik ve beraberlik halinde, omuz omuza Uşak’a hizmet ederken görmenin büyük kıvancı içindeyim. Araba ile geçerken başkan gösterdi. Çok kalabalık bir meydan, çok sıkışık oturmuş, çok sayıda emekli gördüm. Oranın niye böyle olduğunu sorduğumuzda, söz verdiğim gibi emekliler için burada çay 1 lira, emekliler buraya geliyorlar. Burada oturuyorlar. Günlerinin önemli bir kısmını burada geçiriyorlar dedi. Kuyruk vardı. Bu sadece küçük bir adım. Bunun gibi çok daha fazla adımlar atılacak. Kente dokunan, emeklilerimize dokunan. Yoksullarımızı yoksulluklarını teşhir etmeden ortadan kaldıran. En iyi sosyal belediyecilik uygulamalarının yapıldığı, öğrencilerimizin burada anne ve babalarından bize emanet öğrencilerimize önemli hizmetlerin sunulduğu bir belediyecilik anlayışını hep birlikte hayata geçireceğiz” diye konuştu.

“OY VERMEYENLER BİR SONRAKİ SEÇİM İÇİN SABIRSIZLANACAKLAR”

Özel, hedeflerinin iktidar partisi olmak olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:

“Ben Özkan Yalım’ın örgütümüzde, milletvekilimizle birlikte çok başarılı işler yapacağını, Uşak’ın ona duyduğu güveni boşa çıkarmayacağını, bizlerin beklentilerini karşılayacağını ve her geçen gün Uşak’ta hem partimize, hem kendisine duyulan güvenin, verilen desteğin bir kat daha artacağını biliyorum. İnanıyorum. Kendisine güveniyorum. Bundan sonraki süreçte kimseyi adam kayırmacılık, akraba kayırmacılık, partizanlık olmadan, bütün Uşak’a en doğru hizmetlerin yapılacağına yürekten inanıyorum. Bundan sonraki süreçte büyük bir başarı öyküsü yazılmasını dikkatle takip edeceğiz. Avrupa Birliği fonlarının araştırılmasında, Belediyeler Birliği’nin yapacağı projelerle katkılarla hep Uşak’ın arkasında olacağız. Karahanlı için de Eşme için de belde belediyelerimiz için de farklı bir durum yok. İnsanlar CHP’ye verdiği oydan pişman olmayacaklar. Memnun olacaklar. Vermeyenler bir sonraki seçim için sabırsızlanacaklar.

“ATATÜRK’ÜN PARTİSİNİ İKTİDAR YAPACAĞIZ”

Uşak’ı artık öyle herhangi bir CHP belediyesi olarak görmüyoruz. Atatürk’ün Uşak’ta ‘Ordular ilk hedefiniz Akdeniz’dir’ dediği, Yunan General Trikupis’in tutuklandığı ve artık Kurtuluş Savaşının seyrinin değiştiği bir memleketteyiz. Bundan sonra da biz ilk hedefimizin iktidar olduğunu Uşak’tan söylüyoruz. Diyoruz ki bizim hiçbir partiye, hiçbir partiliye, hiçbir siyasi görüşe bir husumetimiz yok. Herkesi dost ve kardeş biliyoruz. İlk hedefimiz Atatürk’ün partisini iktidar yapmaktır. Hep birlikte çalışmaya başlıyoruz.

“TÜRKİYE’NİN AYDINLIK YÜZÜ OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Özel, “Bundan sonra bu güzel kentin tarhanasından kültür varlıklarına, her yönüyle bütün Türkiye’ye tanıtılması için, Türkiye’den ve dünyadan turist çekmesi için, Uşak’ın göç veren değil alan bir yer olması için, sokakları ilk ışığa kavuşmuş memleket olan, ilk şeker fabrikasının elektriği ile sokakları aydınlanmış Uşak’ın Türkiye’nin yeniden aydınlık yüzü olması için elbirliği ile çalışacağız. Hepinize güveniyoruz, inanıyoruz. Kolay gelsin, yolunuz açık olsun” dedi.

Kaynak : wwww.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları