loading
close
SON DAKİKALAR

Şenol Güneş'ten Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut'a: Ekonomiyi batırmış adam bana ekonomiden bahsediyor

Şenol Güneş'ten Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut'a: Ekonomiyi batırmış adam bana ekonomiden bahsediyor
Tarih: 23.11.2020 - 15:38
Kategori: Spor

Milli Takımın Macaristan'a 2-0 yenildiği maç sonrası eleştiride bulunan Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut'a, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Ekonomiyi batırmış adam bana ekonomiden bahsediyor" diyerek yanıt verdi.

UEFA Uluslar Ligi’nde grubu sonuncu sırada tamamlayarak C Ligi’ne düşen A Milli Takım teknik direktörü
Şenol Güneş, basın mensupları ile bir araya geldi. İnternet üzerinden gerçekleştirilen toplantıda Güneş, kimi açıklamalarda bulundu.

“Birinciliği düşünürken sonuncu olduk. Küme düştük. Almanya 6 yedi diye yok mu oldu? Biz Almanya değiliz ama sürdürülebilir bir kadro oluşturmaya çalışıyoruz.” diye Güneş, “Başarısızlık benim suçum, benim sorumluluğum. Maaşımla ilgili yalan haberler yapıyorlar. Amaçları tozu dumana katmak, karalamak. Beni kimse paspas yapamaz. Ayağımız takıldı, yere düştük. Ayağa kalkacağız, yeniden koşacağız. Bugün dünden iyi olduğu zaman, yarın da bugünden iyi olduğu zaman Türkiye’nin geleceği aydınlıktır.” ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş konuşmasında “Ekonomiyi batırmış adam bana ekonomiden bahsediyor. Ben para çalmadım ki.” diye konuştu. Güneş’in bu sözleri Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı ve Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut’a yanıt olarak anlaşıldı.

Güneş, yıllık 3.2 milyon Euro maaş almasına tepki gösterilmesine verdiği yanıtta, “Benim maaşım belli, gidin merak ediyorsanız sorun. Bir haber yapmışlar, her yere dağıtmışlar gidiyor. Ekonomiyi batırmış adam bana ekonomiden bahsediyor. Ben para çalmadım ki! Ben çalışıyorum, çalıştığımın da karşılığını alıyorum. Beni kimse paspas yapamaz” ifadelerini kullandı.

Güneş’in “Ekonomiyi batırmış adam bana ekonomiden bahsediyor” sözleri Yiğit Bulut’un sosyal medya paylaşımına yanıt olarak değerlendirildi.

Bulut, Milli Takım’ın küme düşmesinin ardından sosyal medya hesabından “Milyonluk transferler Yaşanan şımarık hayatlar Vergisi kaçırılan transfer paraları Vatandaşın cebinden çıkan milyarlık borçlar ve silinen faizler Futbol hariç her şeyle ilgilenen milyonlar ödenen şımarık federasyon ve üyeleri” diye yazmıştı.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları