loading
close
SON DAKİKALAR

‘The Simpsons’, Trump’a oy verilmemesi için 50 neden sıraladı

‘The Simpsons’, Trump’a oy verilmemesi için 50 neden sıraladı
Tarih: 15.10.2020 - 10:40
Kategori: Kültür & Sanat

ABD’nin en uzun soluklu dizisi “The Simpsons”, ABD seçimlerine az bir süre kala yayınlayacağı cadılar bayramı özel bölümünde Başkan Trump’a neden oy verilmemesi gerektiğini 50 maddede sıraladı.

ABD’nin en uzun TV dizisi olan “The Simpsons”, 32. sezonunda 2020 ABD seçimlerine yönelik atıflarda bulunduğu özel bir bölüm yayımlamaya hazırlanıyor.

BirGün‘ün Variety‘den aktardığı habere göre, her yıl olduğu gibi bu yıl da cadılar bayramına özel bir bölüm hazırlayan “The Simpsons” yapımcıları, “Treehouse of Horror” (Ağaç evdeki korku) adlı özel bölümde, Amerikan seçmenlerinde Donald Trump’a neden oy verilmemesi gerektiğini 50 maddede sıralıyor.

‘Dört yılda olan onca şeyi nasıl unutabildin?’

İzleyiciler, 18 Ekim’de yayınlanacak cadılar bayramı özel bölümünde Homer Simpson’la birlikte sandığa gidecek. 2020 Seçim Günü’nde başlayacak olan bölümde, Homer oy kabininde kime oy vereceğini düşünürken, kızı Lisa babasının kararsızlığına kızarak, “Son dört yılda olan onca şeyi nasıl unutabildin?” çıkışında bulunuyor.

Lisa tarafından hazırlanan 50 maddelik listede, Trump’ın Beyaz Saray’da son dört yılında yaptığı en kötü eylemler ekranda belirmeye başlıyor. Listedeki maddeler Tim Cook’a Tim Apple demekten, demokrasiyi yok etmeye kadar uzanıyor. Ayrıca Lisa göçmen denetim merkezlerinde çocukların gördüğü muameleye atıf yaparak, “Çocukları kafeslere koydu” ve 2015’teki başkanlık kampanyasının açılış konuşmasını hatırlatarak “Meksikalılara tecavüzcü dedi” hatırlatmasını yapıyor.

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları