loading
close
SON DAKİKALAR

Tunç Soyer'den İzmirlilere çağrı: Bayraklı'da enkaza ulaşım ve yaralı nakli için ana arterleri boş bırakalım

Tunç Soyer'den İzmirlilere çağrı: Bayraklı'da enkaza ulaşım ve yaralı nakli için ana arterleri boş bırakalım
Tarih: 30.10.2020 - 18:19
Kategori: Gündem

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Bayraklı bölgesinde enkaza ulaşım ve yaralı nakli için ana arterleri boş bırakalım. Seferihisar Sığacık’ta denizin yükselmesi nedeniyle su baskınları yaşandı. Ekiplerimiz görevlerinin başında" dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir'in Seferihisar ilçesinde saat 14.51'de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki değremde Bayraklı dışında büyük merkez ilçelerinde yıkım olmadığını açıkladı.

Başkan Soyer yaptığı açıklamada, "Deprem sonrasında ekiplerimiz afet noktasında hazır durumda" dedi. Soyer, "Özellikle Bayraklı bölgesinde konuşlanmak üzere Afad ile koordineli şekilde 100 deprem çadırı, 2 komuta ve aşevi olarak kullanılmak üzere 2 çadır kuruyoruz. Çorba, kumanya, soba ve battaniye desteği de sağlayacağız"ifadelerini kullandı.

Soyer'den çağrı: Enkaza ulaşım ve yaralı nakli için ana arterleri boş bırakalım
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Soyer, "Bayraklı bölgesinde enkaza ulaşım ve yaralı nakli için ana arterleri boş bırakalım. Seferihisar Sığacık’ta denizin yükselmesi nedeniyle su baskınları yaşandı. Ekiplerimiz görevlerinin başında" dedi.
 
Başkan Soyer, "Değerli İzmirliler, Bu zor günde birbirimize daha fazla yardımcı olmak, kendimizi ve sevdiklerimizi deprem ve koronavirüsten korumak adına aşağıdaki uyarıları dikkate almanızı rica ediyorum. Dayanışmayı bırakmayalım, bu zor süreci de birlikte atlatalım" diyerek şu görseli paylaştı:

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları