loading
close
SON DAKİKALAR

Yargı dizisinin 16. bölüm 1. fragmanı yayınlandı

Yargı dizisinin 16. bölüm 1. fragmanı yayınlandı
Tarih: 12.01.2022 - 17:05
Kategori: Medya

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin 16. bölümünün 1. fragmanı yayınlandı. Dizinin 15. bölümünün finalinde Ilgaz savcı istifa ediyordu.

Yargı’nın 16. bölümünün yayınlanan ilk tanıtımda Ilgaz, Ceylin’i savunmak için savcılık görevinden istifa edip avukatlık ruhsatını alarak hayatında başka bir maceraya başlıyor. Baba Metin Kaya Ilgaz'ın istifası nedeniyle Ceylin'i suçluyor.

"Savcıyken aslan parçası ama şimdi acemi avukat." Ceylin'in avukatı Ilgaz Kaya! Ilgaz Ceylin'i çıkardı, #Ceylin artık dışarıda.

Yargı Dizisi 16. Bölümü 16 Ocak 2022 Pazar Saat 20.00'da KanalD'ekranlarında olacak.

İşte #KanalD’nin, merakla izlenen #Yargı dizisinin ilk fragmanı;

Yargı Dizisi Özet

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı, Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği, Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı ‘Yargı’ dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Dizide bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesi anlatılıyor.

Yargı, bir cinayet vakasını çözmek için birlikte çalışmak zorunda kalan bir savcı ve bir avukatın hikayesini konu ediyor. Korkunç bir cinayet vakası, dürüstlüğü ile tanınan ve mesleğin en iyilerinden olan savcı Ilgaz ile inandığı doğrular uğruna sınırları zorlayan cevval bir avukat olan Ceylin'in yolunun kesişmesine neden olur. Katilin peşine düşen Ilgaz ve Ceylin, bu süreçte birlikte hareket etmek zorunda kalır. Bu süreç onların hayatlarında geri dönüşü olmayan bir kırılma yaşamalarına neden olur.

Yargı Dizisinin oyuncuları

Dizide Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu başrollerini paylaşıyor. Ali Bilgin’in yönetmenliğini yapıyor. Sema Ergenekon senaryosunu yazıyor.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com - Dilfiraz Değerli

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları