loading
close
SON DAKİKALAR

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz: CHP'yi ve seçmenini uyarıyorum

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz: CHP'yi ve seçmenini uyarıyorum
Tarih: 23.04.2019 - 09:18
Kategori: Siyaset

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz Kemal Kılıçdaroğlu'nun maruz kaldığı saldırıyla ilgili olarak "AKP şu anda CHP’yi yine bu özelliklerinden yakalamış ve günlerce sürecek olan linç gündemine hapsetmiştir" dedi.

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz, CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıya tepki göstererek "CHP’li kardeşlerimi ikaz ediyorum! Sakın bu tuzağa düşmeyin, saldırı gündemini derhal kapatın ve seçim gündemine geri dönün" dedi. 

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz www.istanbulgercegi.com'a yaptığı açıklamada CHP'ye "Ekonomik krize ilişkin sert muhalefet yapın ve siz onları gerçek olan bu gündeme kilitleyin" sözleriyle seslenen Vecdet Öz'ün konuyla ilgili yazısı şöyle:

"CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan planlı saldırıyla asıl amaçlanan şey;

1. İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nun tırmanan popülaritesini ve Maltepe’de yapılan devasa mitingi gündem dışına itmek,
2. YSK’nın vereceği kritik kararın arefesinde muhalefetin dikkatini başka yere çekerek muhalif baskıyı ortadan kaldırmak ve manevra kabiliyeti kazanarak YSK’ya seçim tekrarı kararı aldırtmak,
3. Ekonomik krizi iyice unutturmak,
4. Terör yandaşı CHP algısı yaratarak yeni provakasyonlara zemin hazırlayıp olası bir çatışma ortamında tırmandırılacak milli sinerjiyi kullanarak ülkeyi baskın bir genel seçime götürüp elde edeceği başarıyla güven tazelemek..

Beylikdüzü belediye başkan adayı olarak 2009 senesinde CHP’de siyaset yapmış, CHP’li seçmeni çok iyi analiz etmiş ve vatan aşkıyla çarpan dürüst kalplerine hayran kalmış sağ görüşlü bir Atatürkçü olarak şunu söylemek isterim ki; CHP’liler AKP’nin yarattığı vicdani gündemlerle kolay yönlendirilebilen son derece duygusal insanlardır.

AKP şu anda CHP’yi yine bu özelliklerinden yakalamış ve günlerce sürecek olan linç gündemine hapsetmiştir.

Ne yazık ki CHP cambazı seyrederken yukarıda sıralamış olduğum hadiseler zuhur edecektir..

CHP’li kardeşlerimi ikaz ediyorum!.
- Sakın bu tuzağa düşmeyin, saldırı gündemini derhal kapatın ve seçim gündemine geri dönün!.
- YSK’nın vereceği kararı yakın takibe alın!.
- Ekonomik krize ilişkin sert muhalefet yapın ve siz onları gerçek olan bu gündeme kilitleyin!..

Partimiz küçük ancak yüreğimiz büyüktür. Bizler bu yürekle her zaman sizlerin yanınızdayız"

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Metin Aydın

Saygıdeğer Başkan,tam da benim duygularıma tercüman olmuşsunuz,bu güzel öneriniz için vatanımızı herkes kadar seven bir İnsan olarak sizlere teşekkür ediyorum, çıkmış olduğunuz siyasi yolculukta başarılar ve yarınlarımızın dah güzel olmasını diliyorum.

25.04.2019, 20:56
Sezai Sahmay

Değerli Vecdet hocam, zeki, yapıcı, sakinleştirici ve gerçekçi görüşlerinizden dolayı kutluyor, basarilarinizin devamını diliyorum.

25.04.2019, 02:07
Remzi

Hocam bunların işi millet bir biriyle uğraşsın biz aradan sıyrılıp işimize bakalım diyorlar millet ve ülke umurunda değil bunların

25.04.2019, 01:08
Nihat Palabıyık

Sevgili Vecdet hocam
Tespitlerine aynen katılıyorum..ikazlarınında ciddiye alınacağını düşünüyorum.Başarılar diliyorum...sevgiyle kalın

24.04.2019, 20:41
İsmet

Muhteşem bi görüş uyarıda müthiş

24.04.2019, 16:38
Yorum Yap

Facebook Yorumları