loading
close
SON DAKİKALAR

Beren Saat'ten 'Netflix eşcinselliği özendiriyor' iddialarına yanıt: 'Netflix'i kapatsanız da başka mecralar var, o çocuklar bizim'

Beren Saat'ten 'Netflix eşcinselliği özendiriyor' iddialarına yanıt: 'Netflix'i kapatsanız da başka mecralar var, o çocuklar bizim'
Tarih: 19.07.2020 - 17:20
Kategori: Medya

Oyuncu Beren Saat, Youtube'dan yayın yapan Yeniden TV'de Ayşegül Doğan'ın sorularını yanıtladı.

Oyuncu Beren Saat, Youtube'dan yayın yapan Yeniden TV'de Ayşegül Doğan'ın sorularını yanıtladı. Saat, ilk bölümü 14 Temmuz'da yayınlanan "Ayşegül Doğan Soruyor" isimli programda pandemi sürecinden sosyal medya düzenlemesine Netflix tartışmalarına görüşlerini açıklamıştı.

Saat, pandemiye ilişkin, "Kafamıza taktığımız duygusal dertler çok daha küçülmeye başladı. Çünkü gerçek bir psikolojik savaşın ne demek olduğunu anladık. Gerçek bir ekonomik savaşın ne demek olduğunu anladık. 3-4 ay daha böyle giderse dünyada 30 milyon insanın açlıktan ölebileceği gibi haberlerle ve bu esas gerçekle yüzleşmiş olduk" demişti.

Programın 2. bölümü yayınlandı. Saat, 2. bölümde Netflix'in eşcinselliği özendirdiğine ilişkin iddiaları da yanıtladı.

 Saat, "Bir yandan Netflix'i konuya dahil edip bir yandan eşcinselleri ötekileştiriyoruz. Ötekileştirdiğimiz herkesin çok acı çektiği, hem siber zorbalığa, hem sokak kavgalarına döndüğü 10 yıldan geçtik. Artık biraz ders almamız lazım. Siz bastırsanız da insanın cinselliği sadece onu ilgilendiren bir meseledir. O ilk yıllardaki acılar, travmalar daha problemli bir birey olmasına sebep olur. Netflix'i de kapatsanız başka mecralarda da, başka hikayelerde de var. Bütün o çocuklar bizimler. Kabul edeceğiz, seveceğiz, onların hikayelerini de izleyeceğiz" dedi.

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları