loading
close
Dolar: 5,84 TL
Euro: 6,56 TL
Sterlin: 7,59 TL
SON DAKİKALAR

CHP Kaş Belediye Başkan adayı Hayri Süt: Derman belediyeciliği için geliyoruz

CHP Kaş Belediye Başkan adayı Hayri Süt: Derman belediyeciliği için geliyoruz
Tarih: 08.02.2019 - 12:15
Kategori: Siyaset

CHP'nin Kaş Belediye Başkan adayı Hayri Süt, "Kimseyi ötekileştirmeden uzlaşmacı ve hoşgörülü bir çalışma tarzı ile hem büyükşehirde hem de ilçe belediyesinde millet ittifakımızın gücü ile başarılı olacağız. Derman belediyeciliği için geliyoruz" açıklamasında bulundu....

Hayri Süt, aday gösterilmesine ilişkin açıklama yaptı. Süt, "CHP Kaş Belediye Başkan Adaylığı görevini şahsıma uygun gören Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile parti meclisi üyelerimize, Sayın Antalya milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Muhittin Böcek’e, il ve ilçe örgütlerimize, tüm partililerimize ve Kaşlı hemşerilerime teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Bu onurlu görevi seçim zaferi ile taçlandırmak boynumuzun borcudur" dedi.

"Halkımızın takdiri ile dünya güzeli ilçemiz Kaş’a hizmetkar olmaya geliyoruz" diyen Hayri Süt, şunları söyledi:

"Fikir ve parti ayırmaksızın, her bireye ve mahalleye eşit hizmet ilkesi ile hızlı çözüm üreten, işsizlik sorununu çözen, ulaşılabilir hizmet sunmayı ilke edinmiş, kamu yararını esas alan sosyal belediyecilik anlayışı ile başlıyoruz. Bu yönetim şekli ile ilçe örgütümüzle, aday adayı yol arkadaşlarımızla, tüm partililerimiz ve millet ittifakımızın değerli birleşenleri ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışıp, kimseyi ötekileştirmeden uzlaşmacı ve hoşgörülü bir çalışma tarzı ile hem büyükşehirde hem de ilçe belediyesinde millet ittifakımızın gücü ile başarılı olacağız. Derman belediyeciliği için geliyoruz."

Hayri Süt kimdir?

Kaş doğumlu olan 40 yaşındaki Hayri Süt, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Maliye Bölümü mezunu. 2004 yılından bu yana Kaş'ta serbest muhasebeci ve mali müşavir olarak çalışan Hayri Süt, evli ve iki çocuk babası. Hayri Süt daha önce CHP Kaş Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeliği ve CHP ilçe yönetim kurulu üyeliği yaptı.

Kaynak : Vişne Haber Ajansı-www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları