loading
close
SON DAKİKALAR

Fatih Altaylı Cavit Çağlar’ı yalanladı: Vallahi de billahi de öyle dedi

Fatih Altaylı Cavit Çağlar’ı yalanladı: Vallahi de billahi de öyle dedi
Tarih: 14.09.2020 - 16:37
Kategori: Medya

Olay TV’nin sahibi Cavit Çağlar’ın, Fatih Altaylı tarafından aktarılan, “Yorum yapanı kulağından tutar atarım” cümlesini yalanlaması ardından Fatih Altaylı da Cavit Çağlar’ı yalanladı.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Olay TV'nin sahibi Cavit Çağlar'ın 'yorum yapanı kulağından tutar atarım' cümlesini yalanlamasıyla ilgili açıklama yaptı. Altaylı, ''Vallahi de billahi de öyle dedi demekten başka ne diyebilirim ki'' ifadelerini kullandı.

Fatih Altaylı, Cavit Çağlar'la Olay TV hakkında merak edilenler üzerine yaptıkları konuşmayı yayımlamıştı. Çağlar'ın bu konuşmadaki "yorum yapanı kulağından tutar atarım" sözleri büyük bir tepki toplamıştı.

Twitter hesabından yaptığı açıklamada Altaylı'yı yalanlayan Çağlar, ''Gazeteciler kendi işlerini yaparlar, asla benim müdahalem olamaz. Olay TV de profesyonel gazetecilere yöneticilere emanettir. Yayın ilkelerimiz doğrultusunda Onların editoryal bağımsızlığının garantisi de benim. Yıllardır gazeteci arkadaşlarımla birlikte yayıncılık yapan biri olarak, 'gazetecileri kulağından tutar atarım' demedim, diyemem. Ben hem siyasetçi olarak hem medya patronu olarak gazetecilerle hep dostane bir ilişki kurdum" ifadelerini kullanmıştı.

Çağlar'ın sözleri üzerine Medyakoridoru'na açıklama yapan Altaylı, şu ifadeleri kullandı:

"Vallahi de billahi de öyle dedi demekten başka ne diyebilirim ki. Böyle bir şey uydurmak için ne gerekçem olabilir ki. Dediği her şeyi yazdım. Hatta bir kaç şeyi de yazmadım."

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları