loading
close
SON DAKİKALAR

Karamollaoğlu: Kılıçdaroğlu ile önümüzdeki hafta başında görüşebiliriz

Karamollaoğlu: Kılıçdaroğlu ile önümüzdeki hafta başında görüşebiliriz
Tarih: 22.11.2018 - 15:04
Kategori: Siyaset

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile önümüzdeki hafta başında görüşebileceğini belirtti.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıdaroğlu'nun görüşme talebinde bulunduğunu belirterek, "Önümüzdeki hafta başında görüşebiliriz. Biz ittifaklarla ilgili kanaatlerimizi daha önce duyurmuştuk" dedi.

Karamollaoğlu, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'ı makamında ziyaret etti ve açıklamalarda bulundu.

Tarımın Türkiye'deki en stratejik sektörlerden biri olduğunu ifade eden Karamollaoğlu, çiftçiye verilecek desteğin 81 milyona verilen destek olarak kabul edilmesi gerektiğini söyledi.

"İTTİFAKLA İLGİLİ KANAATLERİMİZİ DUYURMUŞTUK"

Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yapacağı görüşmenin sorulması üzerine ise "Sayın Kılıçdaroğlu bir görüşme talebinde bulundu. Önümüzdeki hafta başında görüşebiliriz. Biz ittifaklarla ilgili kanaatlerimizi daha önce duyurmuştuk. Mahalli seçimlerde ittifakların söz konusu olmadığını ancak seçim bölgeleri bazında birtakım dirsek temaslarının olabileceğini söylemiştik" ifadelerini kullandı.

Kaynak : AA

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları