loading
close
SON DAKİKALAR

Menajerimi Ara dizisine konuk olan Burçin Terzioğlu 'Susmayacağız' konuşmasıyla sosyal medyada gündem oldu

Menajerimi Ara dizisine konuk olan Burçin Terzioğlu 'Susmayacağız' konuşmasıyla sosyal medyada gündem oldu
Tarih: 14.10.2020 - 10:51
Kategori: Medya

Menajerimi Ara dizisinin dün akşamki bölümüne konuk oyuncu olarak katılan Burçin Terzioğlu’nun kadına şiddet ve tacize karşı “Susmayacağız” konuşması yaptığı anlar sosyal medyada gündem oldu.

Menajerimi Ara dizisinin dün akşamki bölümüne konuk oyuncu olarak katılan Burçin Terzioğlu'nun dizide gerçek kimliğiyle rol gereği bir erkeğin sözlü tacizine maruz kaldı. Maruz kaldığı tacize karşı yaşadıklarını anlatan Terzioğlu, konuşmasıyla sosyal medyada yoğun ilgi gördü. 

Terzioğlu’nun konuk olduğu bölümde hikaye gereği İstanbul Film Festivali’ni sunarken sahne arkasında başından geçen taciz olayı üstüne yaptığı konuşmada “Sponsorumla konuşma yapıyordum ama sonra anladım ki aklından çok başka şeyler geçiyormuş. Bir de utanmadan karşıma geçip ‘Sen beni yanlış anladın’ dedi. Ben kimseyi yanlış anlamadım, biz kadınlar olarak kimseyi yanlış anlamıyoruz. Bizlere yönelik yapılan o çirkin davranışları, mobingleri, tacizleri yanlış anlamıyoruz. Sesimizi çıkarıyoruz. Çünkü biz susarsak bu tacizci zihniyet bitmeyecek. O yüzden sesimizi çıkarıyoruz. Biz buradayız, işimizdeyiz, gücümüzdeyiz ve susmuyoruz” dedi.

İşte Terzioğlu'nun konuşmasından o bölüm: 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları