loading
close
SON DAKİKALAR

MHP’den Doğu Perinçek’e sert sözler: 'Aşısı bir türlü bulunamayan mikrop...’

MHP’den Doğu Perinçek’e sert sözler: 'Aşısı bir türlü bulunamayan mikrop...’
Tarih: 19.02.2020 - 12:58
Kategori: Siyaset

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bahçeli hakkındaki açıklamaları nedeniyle Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’e, “Çin’den Türkiye’ye yayılan ve aşısı bir türlü bulunamayan mikrop” ifadelerini kullandı.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Perinçek, Rusya’nın Komsomolskaya Pravda gazetesinin sorularını yanıtladı. Perinçek, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Türkiye ile Rusya'nın arasını açmaya çalışan bir siyaset izlediğini savunurken, ABD'nin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye bir operasyon yaptığını ve İYİ Parti'yi kurdurduğunu belirtti. 

İYİ Parti ile MHP arasındaki "çekişmeye" değinen Perinçek, Bahçeli'nin zaman zaman ABD yörüngesine girdiğini söyledi. 

MHP'den Perinçek'e sert bir yanıt geldi.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'ın Doğu Perinçek hakkında yaptığı açıklama şöyle: 

1-Çin’den Türkiye’ye yayılan ve aşısı bir türlü bulunamayan @Dogu_Perincek

mikrobu, yayın politikası belli bir Rus gazetesine Sayın Genel Başkanımız hakkında saçma sapan bir beyanat vererek tarafını bir kez daha belli etmiştir.

2-23 Nisan’da iki dakikalığına Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturtsanız ülkeyi Çin’in eyaleti yapmaya kalkacak olan bu gayrimillî zatın Türk dış politikasına bakışı, gözlerine yapıştırılmış Çin malı çakma gözlüğün gösterdiği gibidir.

Doğu Perinçek'ten Devlet Bahçeli'ye: ABD yörüngesine girebiliyorDoğu Perinçek'ten Devlet Bahçeli'ye: ABD yörüngesine girebiliyor

3-Sayın Genel Başkanımız siyasetini Türk milletinin menfaatlerine göre şekillendirir. Bu zerzevat gibi Çin kızar mı, Rusya darılır mı,ABD menfaat elde eder mi diye bakmaz. Türk milletinde karşılığı olmayan bu şahsı ise ücretini öderseniz elinde çiçekle Kandil’e gönderebilirsiniz.

4-Perinçek denen virüs, Kırım’ın Rusya tarafından işgalinin resmîleşmesi ve bu durumun Türkiye tarafından tanınması için mücadele edecek kadar, vatan ve millet sevgisinden mahrumdur. Mekânı Cennet olsun Neriman Nerimanov, yaşasa idi kendisine bu konuda güzel bir cevap verirdi.

 

ekran-alintisi-030.PNG

 

 

Kaynak : Vişne Haber Ajansı-www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları