loading
close
SON DAKİKALAR

Nevşin Mengü’nün yeni adresi belli oldu

Nevşin Mengü’nün yeni adresi belli oldu
Tarih: 01.09.2020 - 09:43
Kategori: Medya

CNN Türk ekranlarından ayrıldıktan sonra gazete ve dijital mecralarda yer alan gazeteci Nevşin Mengü yeniden televizyona dönüyor. Mengü, Olay TV Ana Haber Bülteni'ni sunacak.

Gazeteci Nevşin Mengü'nün yeni adresi belli oldu. Medyaradar’ın ulaştığı bilgilere göre; Mengü, yeni sezonda Olay TV’nin ana haber bülteninde izleyici ile buluşacak.

Mengü, 2017 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump'ın yaptığı görüşme için "Girdisi çıktısı 23 dakika sürdü" ifadelerini kullanınca CNN Türk’teki görevine son verilmişti. Merkezini Bursa’dan İstanbul'a taşıyan ve Kağıthane’de modern bir bina inşa eden Olay TV ise kadrosuna daha önce Kanal D Haber'in eski Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar ve NTV'nin kurucusu Nuri Çolakoğlu’nu katmıştı. Sarılar’ın yöneteceği kanalda Çolakoğlu ise danışmanlık koltuğunda oturuyor.

Kurum ayrıca Ankara Temsilciliği için de gazeteci ve televizyoncu Özlem Akarsu Çelik ile el sıkışmış durumda.

NEVŞİN MENGÜ KİMDİR?

Nevşin Mengü, 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Burak adında bir erkek kardeşi olan Nevşin Mengü, politikacı Şahin Mengü ve Figen Mengü'nün kızıdır. Aslen Kastamonu İnebolu'ludur. İlkokulu bitirdikten sonra ortaokul ve liseyi Ted Ankara Koleji'nde bitirdi.

Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun olduktan sonra da yüksek lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi'nde “Türkiye Üzerine Toplumsal İncelemeler” üzerine yaptı.

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları