loading
close
SON DAKİKALAR

'Ordu Valisi Ekrem İmamoğlu'na küfretti, özür dilemeli'

'Ordu Valisi Ekrem İmamoğlu'na küfretti, özür dilemeli'
Tarih: 11.06.2019 - 14:54
Kategori: Siyaset

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Ordu Valisi Seddar Yavuz'un Ekrem İmamoğlu'na küfrettiğini söyledi.

Vekil Adıgüzel, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Ordu Valisi'nin 1 ay önce yapılan bir toplantıda CHP'ye ve Ekrem İmamoğlu'na küfrettiğini belirterek, "İmamoğlu'ndan özür dilemelidir" dedi.

Adıgüzel'in paylaşımları şöyle:

"@ekrem_imamoglu Ordu'ya gelmeden bir ay önce Tarih:10 Mayıs Saat:10.00 Yer: Ordu valilik makamı, Engelliler Haftası kabulünde birçok STK temsilcisi ve kurum amirine hitaben Ordu valisi "CHP'ye, TUSİAD'a, İstanbul İl başkanı ve adayımıza karşı yakışıksız sözler ve küfür etmiştir.

Ordu valisi tüm muhalif kesimi #İmamoğlugiller olarak tanımlayıp "s..ttirsinler" ifadesi ile küfür etmiştir. @ekrem_imamoglu nun belediye tabelasına T.C eklemesi ile ilgili de T.C çok da önemli değil, T.C olmasa da olur demiştir.

Ordu valisi sosyal demokrasi fikrinin Batı çıkarlarına hizmet ettiğini, toplantıda bulunanların farklı fikri olabileceğini "ama bu da umrumda degil" diyerek CHP İstanbul İl Başkanı ve TUSİAD'a karşı siyasi ifadeler kullanmıştır.

Sn. İmamoglu’na ve temsil ettiği fikre karşı ön yargısını, kinini ve bulunduğu makam ile bağdaşmayacak tercih ve davranışlarını gördüğümüzde 1 ay sonra gelen @ekrem_imamoglu nun Ordu ziyaretindeki yaşananları anlayabiliyoruz.

Atanmış Ordu valisinin bu kişisel tercih ve davranışları Ordu halkımızın hoşgörü ve misafirperverliğine halel getirmez ama sırf siyaset adına ilimizin ismine daha fazla zarar vermemeli, derhal Ordu halkından ve İmamoglu’dan özür dilemelidir."

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları