loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu, 'Belediye başkanları' toplantısında konuştu

Kılıçdaroğlu, 'Belediye başkanları' toplantısında konuştu
Tarih: 20.06.2020 - 17:16
Kategori: Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Marmara Bölgesi’nde yer alan 65 İlçe Belediye Başkanı ile görüştü.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Marmara Bölgesi’nde yer alan 65 İlçe Belediye Başkanı ile video konferans toplantısında buluştu. Toplantıda Kılıçdaroğlu’na, Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak ile Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun eşlik etti.

Bütün belediye başkanlarından memnun olduklarını belirten Kılıçdaroğlu, “Belediye başkanlarımız gerçekten de bir tarih yazdı. Bütün engellemelere rağmen beldelerine hizmet ettiler. En zor günlerde vatandaşın yanında oldular” dedi.

Belediye başkanlarının hizmet ederken hiçbir ayırım yapmadığını belirten Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

“Onun yaşam tarzı, onun kimliği, onun siyasi bakışı... Hiçbir farklılık gözetmeden herkese hizmet vermek gibi bir süreci başlattınız. Bu bizim açımızdan da, Türkiye açısından da çok önemli değerlendirme. Maske üretimine bundan sonra da devam edin. Bazı belediye başkanlarımız dezenfektan ürettiklerini de ifade ettiler. Çoğu yerde belediye başkanlarımız bunu yapıyorlar. Üretemeyen yakın belediye başkanlarımıza bunun bir şekilde verilmesi, sağlanması lazım.”

Kılıçdaroğlu LGS ile ilgili olarak da  “Anne baba çocuğunun güvenli, sağlıklı bir ortamda sınava girmesini ister ama gelen görüntüler maalesef çok sağlıklı değil. İnşallah bütün çocuklarımız Kovid-19 sürecini sağlıklı bir şekilde atlatırlar” ifadelerini kullandı. 
 

 

Kaynak : istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları