loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu: Erdoğan hırsından spoiler verir şimdi

Kılıçdaroğlu: Erdoğan hırsından spoiler verir şimdi
Tarih: 01.07.2020 - 17:48
Kategori: Siyaset

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sosyal medyayla ilgili kapsamlı düzenleme yapılacağına ilişkin açıklamasına CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan da yorum geldi.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, sosyal medyayla ilgili kapsamlı bir çalışma hazırlığında olduklarını açıkladı.

Erdoğan, Esra Albayrak'a yönelik hakaret içerikli paylaşımlara değinerek, 'Niçin Youtube, Twitter, Netflix gibi sosyal medyalara karşı olduğumuzu anlıyor musunuz? Bu millete bu tür mecralar yakışmıyor. Bir an önce parlamentomuza getirip tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz" dedi.

Erdoğan'ın açıklamasına İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabından "İşte vizyon, işte akıl, işte strateji. Mecburen A Haber izleyeceğiz artık" demiş, Erdoğan'ı etiketleyerek, "Dark'ın son sezonunu bitirmeden Netflix'i kapatırsan vallahi gücenirim Sayın Erdoğan" şeklinde paylaşımda bulunmuştu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da sosyal medya hesabından tartışmaya katıldı. Kılıçdaroğlu, Akşener'in paylaşımını alıntılayarak, "Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir" dedi.

 

Kaynak : www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları