loading
close
SON DAKİKALAR

Kılıçdaroğlu'ndan siyasi parti liderlerine Covid-19 mektubu

Kılıçdaroğlu'ndan siyasi parti liderlerine Covid-19 mektubu
Tarih: 26.03.2020 - 11:44
Kategori: Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, siyasi parti liderlerine Koronavirüs'le mücadele için 13 öneriden oluşan bir mektup gönderdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti ile AKP, MHP, HDP, Türkiye İşçi Partisi, BBP, Vatan Partisi, DSP, SOL Parti, EMEP, TKP, BTP, Gelecek Partisi ve DEVA Partisi Genel Başkanları’na “Covid-19”  mektubu gönderdi.

Mektubunda “Ülkemiz ve dünyamız Covid-19 salgın hastalığı ile mücadele etmektedir. Bilineceği üzere bu salgın, gerekli önlemlerin alınmaması halinde ekonomik ve sosyal hayatımız üzerinde yıkıcı etkiler yaratma potansiyeli taşımaktadır.” ifadelerine yer veren Kılıçdaroğlu, “Bu kapsamda maruz kaldığımız salgınla mücadele etmek ve çözüm yolları üretmek üzere CHP Merkez Yönetim Kurulu’nun koordinasyonunda üç ayrı komisyon oluşturulmuştur.” ifadesini kullandı.

 “Covid-19 Mücadele Programı" başlıklı, 13 maddeden oluşan görüş ve önerilerin yer aldığı mektupta Kılıçdaroğlu “Yaşadığımız bu zor günleri, aklın ve bilimin yol göstericiliğinde ve güçlü bir toplumsal dayanışma ile aşacağımıza inanıyorum.” mesajını iletti.

 


Kaynak : Vişne Haber Ajansı

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları