loading
close
SON DAKİKALAR

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz: Zarar edilen rakamları duydukça inanın içim yanıyor

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz: Zarar edilen rakamları duydukça inanın içim yanıyor
Tarih: 08.12.2019 - 17:58
Kategori: Siyaset

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz müşteri garantili kamu-özel işbirliği projeleriyle ilgili "Dev projeler hizmet görüntüsü altında ülkeyi haraca bağlamak değildir de nedir?" diyerek tepki gösterdi.

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz  sosyal medya hesabından müşteri garantili kamu-özel işbirliği projelerle ilgili olarak paylaşımda bulundu. Projelerin hizmet görüntüsü altında ülkeyi haraca bağlamak olduğunu belirten Vecdet Öz şu ifadeleri kullandı:

"Bugüne kadar tamamı zararda olan kamu-özel işbirliği projeleri için işletici firmalara garanti edilen gelir kapsamında, 2019-2021 döneminde de en az 37 milyar 122 milyon lira daha ödeneceği bildirildi. Ne ala memleket.. Müşteri garantili; havaalanı, şehir hastanesi, otoyol ve köprü, demiryolu, nakliye limanı, yat limanı ve turizm tesisi, enerji tesisi, endüstriyel tesis gibi dev projeler hizmet görüntüsü altında ülkeyi haraca bağlamak değildir de nedir? Yandaş basın; ‘Turistler havaalanlarımıza hayran kalıyor’ diye başlık atarak gerçekleri kamufle etmek için hükümete bir güzel övgüler düzmüş! Yatırımlar güzel güzel olmasına da ne yazıkki “Dışı turisti yakar içi bizi!” Zarar edilen rakamları duydukça inanın içim yanıyor.. “Çalıyorlar ama yapıyorlar, Allah için..” anlayışı var olduğu sürece de ne yazıkki içimiz yanmaya devam edecek" 

 

Kaynak : Vişne Haber Ajansı-www.istanbulgercegi.com

ÜYE YORUMLARI

Yorum Yap

Facebook Yorumları